"Za górami za lasami... żyły smoki z dziedzicznymi cechami. Genetyka w nowej, baśniowej odsłonie"
Śląskie WOM Festiwal
Termin: 20.04.2024 godz. 11:4512:45
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 48
Prowadzący szkolenie: Olivia Dycewicz, WSiP

Tematyka szkolenia:

Lekcja genetyki dla szkoły podstawowej w nowej odsłonie zaproponowanej w cyklu „Biologia bez tajemnic”

Krótki opis:

Uczestnicy wezmą udział w lekcji genetyki przeznaczonej dla szkoły podstawowej. Ale co wspólnego mają smoki i genetyka? Otóż nasze tytułowe smoki podlegają prawom genetyki, a cechy przekazywane potomstwu dziedziczone są przez młode zgodnie z I prawem Mendla. Przyjdź i zobacz nowy cykl Biologia Bez Tajemnic WSiP i poznaj podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz poradnik dla nauczycieli do klasy 8!

Adresaci:

dla nauczycieli szkół podstawowych, przedmiot biologia

O prowadzącej:

Olivia Dycewicz - nauczycielka biologii w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu. Pracuje w programie International Baccalaureate Middle Years Programme. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Współautorka podręczników i zeszytów ćwiczeń serii "Biologia bez tajemnic" wydawnictwa WSiP.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor